Ове школске године наставићемо са реализацијом активности за све ученике матичне школе. Ученици 1/4, 1/5, 2/1, 2/2 и 3/1 одељења, биће укључени у похађање наставе у једној смени (пре подне). Након часова редовне наставе ученици остају на активностима за које су се изјаснили сходно властитим афинитетима. Идеја пројекта усмерена је ка томе да се ученицима понуде добро осмишљене активности које су у функцији развоја способности, креативности и интересовања ученика. Већина активности реализује се у школи, док се за поједине користе и ресурси локалне заједнице. Свака активност траје 45 минута.
Након разговора са ученицима, родитељима и запосленима ове године смо понудили четрнаест активности. Фокусирали смо се на подршку у учењу, спортске, културне, еколошке и пројектне активности.
Такође у оквиру Обогаћеног једносменског рада школа је укључена у Пилот пројекат „Свако дете има право да одраста здраво“ где ће ученици 3/1 и 5/1 одељења имати физичко васпитање сваки дан.
Двомесечни извештај о раду (октобар и новембар)
Двомесечни извештај (децембар и јануар)
Извештај о раду Тима за прво полугодиште