На седници Наставничког већа (10.6.2021.) извршена је, између осталог и верификација ученика-добитника Вукове дипломе. У овој школској години верификовано је четрнаест Вуковаца. То су следећи ученици:
VIII1- Нађа Хрвојевић, Драгана Кандић, Бојана Кошутић
VIII2-Душко Блажин, Марија Мартиновић, Милица Мартиновић, Ана Мрђа Суботић, Маша Сабовљевић, Тијана Соколовић
VIII3- Ивона Галић, Милана Хорват
VIII4- Филип Марлог, Елена Георгијевић, Милана Ристић.
Од поменутих ученика, четири ученика је предложено за звање ученика генерације. То су: Драгана Кандић VIII1, Милица Мартиновић VIII2, Ивона Галић VIII3 и Милана Ристић VIII4. Након спроведеног бодовања по важећем правилнику, за ученика генерације изабрана је ученица VIII4 одељења Милана Ристић.
Поред ученика генерације, бодовање је вршено и за најуспешнијег спортисту у текућој школској години. Кандидати за поменуто звање, били су: Марија Мартиновић VIII2, Лана Алексић VIII3 и Александар Груичић VIII4.
Спортиста генерације у овој години је ученица VIII2 одељења Марија Мартиновић.
Честитке упућујемо нашим најуспешнијим ученицима у свету науке и спорта, и наравно целој генерацији ученика осмог разреда, за залагање и труд који су уложили током свог школовања.
У понедељак, 21. јуна у 9:00 часова ученици осмог разреда ће добити сведочанства, а након тога, од 11:00 сати биће уприличена свечана додела Вукових диплома и награда за све ученике (I-VIII) који су остварили највиша постигнућа на такмичењима.
Тим за подршку талентованих ученика наградиће четрдесет и осам најуспешнијих ученика поклон ваучерима.
ОШ „Змај Јова Јовановић“ Рума школска година: 2020/2021.
Ученици који су остварили резултате на општинским и окружним такмичењима и смотрама у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја школске:
Редни број |
Име и презиме ученика |
Одељење |
Наставни предмет (област такмичења) |
Ранг- остварен резултат на окружном такмичењу |
1. |
Тадија Пандиловић |
I 2 |
Шах |
II место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
2. |
Мила Марјановић |
I 2 |
Шах |
III место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
3. |
Николина Мићић |
I 3 |
Шах |
II место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
4. |
Уна Салихбеговић |
II 1 |
Шах |
I место на окружном и учешће на републичком
|
5. |
Ана Делић |
II 3 |
Шах |
III место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
6. |
Лазар Паунић |
II 3 |
Шах |
II место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
7. |
Анђелина Михајловић |
IV 1 |
Физичко и здравствено васпитање-скоку удаљ |
II место на окружном
|
8. |
Дуња Зракић |
IV 1 |
Физичко и здравствено васпитање-бацање вортекса |
I место на окружном, I место на међуокружном и III место на републичком
|
9. |
Вања Младеновић |
III 2 |
Физичко и здравствено васпитање-џудо |
I место на окружном такмичењу |
10. |
Немања Циндрић |
IV 3 |
Физичко и здравствено васпитање-џудо |
III место на окружном такмичењу |
11. |
Марко Тополић |
V 1 |
Шах |
I место на општинском екипно, II место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
12. |
Анђелија Тадић |
V 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
13. |
Ана Јовичин |
V 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
14. |
Елена Лазаревић |
V 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
15. |
Лара Паунић |
V 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
16. |
Вук Рогић |
VI 1 |
Шах |
I место на општинском екипно, II место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
17. |
Вања Вукадиновић |
VI 1 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
18. |
Софија Каралић |
VI 1 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
19. |
Никола Мудрић
|
VI 2 |
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском појединачно, III место на окружном појединачно, I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
20. |
Нађа Дражић |
VI 2 |
Шах |
I место на општинском екипно, III место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
21. |
Љиљана Стојанац |
VI 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
22. |
Дејан Кошутић |
VI 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
23. |
Анђела Жрвнар |
VI 4 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
24. |
Марина Радовановић |
VI 4 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
25. |
Ана Табак |
VI 4 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
26. |
Јана Марковић |
VII 1 |
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
27. |
Александра Милинковић
|
VII 1 |
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
28. |
Елвана Стајки
|
VII 2 |
Физичко и здравствено васпитање-гимнастика |
I место на окружном појединачно, I место на окружном екипно, III место на међуокружном појединачно, II место на међуокружном екипно |
29. |
Изабела Ханак
|
VII 2 |
Физичко и здравствено васпитање-гимнастика |
I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
30. |
Слободан Кесер
|
VII 2 |
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском екипно, II место на окружном екипно |
31. |
Реља Буцало |
VII 3 |
Хемија
Физика
Математика |
II место на општинском, I место на окружном I место на општинском, II место на окружном I место на општинском, II место на окружном |
32. |
Лука Цвијановић |
VII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
33. |
Сара Дражић |
VII 3 |
Шах |
I место на општинском екипно, I место на окружном појединачно и учешће на републичком
|
34. |
Мaрија Мартиновић
|
VIII 2 |
Физичко и здравствено васпитање-гимнастика |
II место на окружном појединачно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
35. |
Милица Мартиновић
|
VIII 2 |
Физичко и здравствено васпитање-гимнастика |
III место на окружном појединачно, I место на окружном екипно, II место на окружном екипно |
36. |
Саша Ровић |
VIII 2
|
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском екипно, II место на окружном екипно |
37. |
Александар Трбојевић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-скок увис |
I место на окружном, |
38. |
Лана Алексић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-рукомет |
I место на општинском екипно, I место на окружном екипно, II место на међуокружном екипно |
39. |
Александар Стојадиновић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
40. |
Михајло Христов |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
41. |
Михајло Делић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
42. |
Тадија Карановић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
43. |
Марко Кркић |
VIII 3 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
44. |
Александра Цвијановић
|
VIII 4 |
Физичко и здравствено васпитање-стони тенис |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
45. |
Филип Маринковић |
VIII 4 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
46. |
Александар Груичић |
VIII 4 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
47. |
Константин Бероња |
VIII 4 |
Физичко и здравствено васпитање-одбојка |
I место на општинском екипно, III место на окружном екипно |
48. |
Милана Ристић |
VIII 4 |
Историја |
II место на општинском, II место на окружном и учешће на републичком
|